Informace o vývoji situace - aktualizováno 6.5.

6. 5. 2020

Vážení rodiče, touto cestou bych Vás rád informoval o aktuální situaci a dalším postupu klubu v této těžké době.

Jako valná většina subjektů zažíváme i my, v současné době, jeden z nejtěžších okamžiků v historii naší organizace. I přes všechny obtíže se od začátku opatření a uzavření tělocvičen snažíme pomoci i Vám a  vytvořili jsme tréninky pro domácí cvičení. Nově také tvoříme video tréninky. I přes nedostatek informací organizujeme a přesouváme aktivity, které budeme schopni realizovat po navrácení do „běžného“ stavu.  

Ač se o tom v médiích příliš nemluví, sportovní kluby, zejména působící ve školách, mohou být nejdéle postiženými organizacemi. I přesto, že jsme v kontaktu se zřizovatelem,  národními svazy a hygienickou stanicí, nikdo nemá v současné době informace, kdy bude možné opět zahájit tréninky v prostorách základních škol a za jakých podmínek. Bezpečností a hygienická pravidla provozování sportovišť se diametrálně liší od pravidel pro školská zařízení. V současné době tedy čekáme na vyjádření příslušných orgánů a reakci ředitelů škol, resp. jejich zřizovatele. Konečné otevření tréninků, tak bude velmi záležet na zřizovatelích, kdy povolí otevření vnitřních sportovišť. V případě, že se neotevřou vnitřní sportoviště do konce školního roku, existuje varianta, že pro některé skupiny uspořádáme venkovní tréninky (pokud budou venkovní sportoviště v provozu). O případných dalších krocích Vás budeme průběžně informovat. Informace budeme zveřejňovat také na našem webu www.volejbal-spirit.cz, nebo na našem facebookovém, či instagramovém profilu. 

V současné době počítáme, že populární letní soustředění proběhne v plánovaném termínu. Kromě opatření, která děláme, Vám garantujeme případné vrácení 100 % platby v případě jakéhokoliv zdravotní komplikace, zrušení z naší strany,  či nařízení vlády, nebo značného zhoršení epidemiologické situace. 

Jak jsem uváděl v úvodu textu, je pro nás současná situace dlouhodobě a značně komplikovaná a to i po finanční stránce. Máme řadu fixních výdajů, které musíme stále hradit. V současné době ani nelze spoléhat na pomoc od vládních institucí, která  bude pravděpodobně určena provozovatelům sportovišť (pokud vůbec bude). I přesto, že je pro nás situace velmi obtížná a nemáme žádnou povinnost, rozhodli jsme se Vám nabídnout další kompenzační kroky za odpadlé tréninky, kterými jsme Vám chtěli ulehčit situaci. Kromě video tréninků, budeme v případě Vašeho zájmu také převádět část členského poplatku na příští školní rok, resp. si budete moci snížit členský příspěvek v příštím školním roce. Přesná výše bude také vypočítaná podle počtu odpadlých hodin (může se lišit podle tréninkových skupin).  Z důvodu složité situace nebude možné dělat v této věci výjimky. Uplatnit snížení členského příspěvku budete moci v našem informačním systému od konce letních prázdnin. O přesné výši budete včas informováni. Stejně tak Vás budeme informovat, jak snížení členského příspěvku můžete uplatnit. Jak jsem již uváděl výše, je pro nás současná situace velice těžká a proto budeme rádi, když ti z Vás, kteří mají možnost, nás jako neziskovou sportovní organizaci podpoří tím, že snížení členského příspěvku nebudou uplatňovat. Nám tento krok velice pomůže. Budeme to vnímat i jako určité gesto podpory a sounáležitosti s naším klubem.  

Děkujeme za přátelské reakce, které nám průběžně posíláte. Věřte, že se snažíme ze všech sil dělat maximum možného. Níže naleznete informační přehled.  

S přátelským pozdravem

Filip Miler


17.4.2020

Vážení rodiče a členové klubu, v současné době samozřejmě sledujeme a vyhodnocujeme vývoj situace, která je značně nejistá a zaznívají často protichůdná vyjádření, tedy abychom do toho nevnášeli ještě další zmatky i my, rozhodli jsme se, že návrhy řešení budeme prezentovat nejpozději 6. 5., kdy už budeme vědět opět o něco víc, zejména jak to bude probíhat s dalším uvolňováním omezení.
Bohužel při současném vývoji jsme byli nuceni zrušit VOLEJBALOVÝ MINITURNAJ RODIČŮ S DĚTMI 2020.

S letním soustředěním nadále počítáme a v zájmu přihlášení jsme schopni garantovat 100% navrácení platby či v případě zájmu např. převedení na kurzovné, pokud bychom museli akci zrušit, či by se člen nemohl akce účastnit.

Taktéž počítáme s příměstským táborem v termínu 24.- 28.srpna 2020, viz kalendář akcí. Přihlašování je možné v našem informačním systému na: https://system.spirit-sport.cz.

Prosíme, zachovejte volejbalu přízeň a věřme, že se celá situace co nejdříve uklidní.

Váš VOLEJBAL SPIRIT

Soubory

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace