MINIVOLEJBAL MLADŠÍ

MINIVOLEJBAL MLADŠÍ (narozeni 1.7.2012 a mladší)

Lokalita: Říčany
Škola: ZŠ Bezručova
Adresa: Bezručova 94/11
Říčany 25101
GPS: 49.997704,14.669367
Rozpis tréninků: Středa 16:30-17:30
První trénink: 8.9.2021

Poslední trénink: Garance 30 hodin

přihlášení na tréninky

GARANTUJEME KOMPENZACE v případě uzavření tělocvičen.

Koncept hodiny:

Tréninkový program s názvem MINIVOLEJBAL je určen pro naše nejmenší děti. Do tréninku jsou vkládány nejen prvky volejbalu, ale také prvky hravé všeobecné pohybové průpravy, které děti vždy velmi baví a pomáhá jim v rozvoji. Při tréninku jsou používány například menší a měkčí volejbalové míče, které dětem usnadní práci s ním. Děti se učí poznávat sport, fair play, práci v kolektivu a v neposlední řadě, jak mohou pracovat sami na sobě a posouvat se dál. V průběhu roku se děti mohou účastnit soutěží MINIVOLEJBALU pod hlavičkou Českého volejbalového svazu. Herní a soutěžní systém je nastaven tak, že děti nejprve hrají na turnajích ve dvojicích, později ve trojicích. Poté co ovládají práci s míčem se dostávají do herních skupin, které tvoří již šestičlenné týmy. Koncept rozvoje je pro děti dlouhodobý a dětem tak tento systém zaručuje systematickou, hravou a nenásilnou formu rozvoje.

Hlavní tréninkové a soutěžní centrum VOLEJBALU SPIRIT je sportovní centrum v Říčanech. Je to místo kam jsou soustředěny závodní aktivity celého volejbalového oddílu. Zde se děti a mládež aktivně připravuje na soutěže volejbalu. Jsou zde soustředěny všechny závodní aktivity jednotlivých týmů a oddíl je určen pro děti a mládež, které se chtějí věnovat volejbalu aktivně, tedy např. se připravovat na soutěže. I zde jsou však tréninkové skupiny pro začátečníky.

Jak a kdy se přihlásit na trénink: 

Kurz má omezenou kapacitu. Před prvním tréninkem proto, ve vlastním zájmu, přihlaste dítě na tréninky prostřednictvím našeho informačního systému. Poté můžete v klidu přijít na trénink a vše si vyzkoušet. Ač jsme přesvědčeni, že se tomu tak nestane, máte možnost se po první hodině odhlásit a to prostřednictvím emailu. 

Jak bude první hodina vypadat, co s sebou apod.?

Před první hodinu doporučujeme přečíst si dokument Často kladené otázky, kde jsou odpovědi na většinu otázek.

Co děti potřebují:

Volejbal má výhodu v nenáročnosti sportovního vybavení. Děti na první trénink potřebují pouze:
Tričko, kraťasy.
Pevnou obuv s bílou podrážkou.
Nákolenky nejsou u mladších dětí nutné. U starších jsou však v průběhu roku velmi doporučené.
U dětí s dlouhými vlasy - gumičku do vlasů.
Dobrou náladu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace