Informace z volejbalu Spirit

4. 3. 2021

Vážení rodiče, sportovní přátelé, chápeme, že období bez tréninků v tělocvičně je již dlouhé. Po světlém okamžiku v prosinci, se opět po delší dobu nemůžeme společně vídat naživo. Velmi nám to chybí, stejně jako jistě Vašim dětem.

Naší největší starostí v současné době je to, jaký bude mít současná situace negativní vliv na Vaše děti. Obáváme se, že děti zcela ztratí vztah k fyzické aktivitě a ke sportu obecně. V lednu jsme stále doufali, že se vše brzy změní a opět se vrátíme do tělocvičen. Bohužel jsme si v únoru uvědomili, že to jen tak nebude. Naši trenéři se snažili být v kontaktu s dětmi (mládeží) ze starších skupin, snažili se je motivovat k fyzické aktivitě, vytvářeli různé výzvy apod. V minulém měsíci jsme však začali zvažovat co dál, resp. začali jsme zvažovat další aktivity, které bychom mohli pro Vaše děti dělat. Po zkušenosti z natáčení videí z roku 2020, jsme se rozhodli opět natočit sérii video tréninků. Dovedeme si představit, že už máte za celý rok video akcí všeho druhu plné zuby. I my se už těšíme na to, až všechny děti uvidíme a uslyšíme naživo. Prosím vydržte být s námi v kontaktu. Pro ty z Vás, kteří chcete občas využít našich video tréninků jsme připravili s oddílem karate video tréninky pohybové průpravy pro děti do 11 let. Videa budeme obměňovat každý týden. Stejně tak natáčíme video tréninky pro děti 11 let a starší. Věříme, že to dětem, alespoň trochu pomůže udržet se v kontaktu se sportem. 

 

Současně potvrzujeme naše předchozí stanovisko, že jsme sportovci a k případným kompenzacím za odpadlé hodiny se postavíme čelem. Budeme to však řešit až budeme moc lépe spočítat počet hodin, tzn. po znovuotevření tělocvičen. Video tréninky děláme pro děti a nemá to na kompenzace žádný vliv. 

 

Sledujte nás také na Facebooku, nebo na Instagramu, ať Vám neutečou informace. 

https://www.facebook.com/Volejbal-Spirit-1452482855039069

S přátelským pozdravem

Filip Miler

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace