Trénink mladších žáků v pátek 4. 12.

3. 12. 2020

Vážení sportovní přátelé, členové klubu, od pátku 4. 12. 2020 chceme opět spustit tréninky ve školní tělocvičně. Chceme tak učinit ihned, jak to umožňují opatření Ministerstva zdravotnictví ČR. Bohužel v omezeném a nouzovém režimu, ale i přesto.

Velmi aktivně komunikujeme s pronajímatelem a máme předběžné informace, že v pátek můžeme tréninky zahájit. Již nyní víme, že všichni účastníci budou muset mít po celou dobu tréninku a pobytu v tělocvičně roušku, současně bude omezený počet osob v tělocvičně a nebude možné se v šatnách ani v tělocvičně převlékat. Všechny nové informace a změny opatření pečlivě sledujeme a ověřujeme na úřadě Ministerstva zdravotnictví a snažíme se najít co nejlepší řešení pro vás, naše členy. Bohužel však nejsme schopni ovlivnit jednotlivá nařízení, která se nám nemusí líbit, ale musíme je respektovat.

S ohledem na omezený počet osob v tělocvičně budeme vždy před tréninkem dělat časový harmonogram zvlášť pro každou skupinu a každý trénink. Je také možné, že v případě většího zájmu o trénink (více než je 10 osob), budeme rozdělovat děti do kratších tréninkových jednotek. 

Z toho důvodu bude nutné se vždy na trénink předem přihlásit prostřednictvím našeho informačního systému. V případě, že se chcete účastnit tréninku již tento pátek 4. 12. 2020, prosím přihlaste se do středy 2. 12. 23:59.
Přihlášení prosím proveďte následovně - v informačním systému (https://system.spirit-sport. cz) naleznete u člena nově červené pole "Průzkum" a po kliknutí možnost odpovědět "Ano" či "Ne", zda se pátečního tréninku chcete zúčastnit.

Přihlášení členové:

Lukáš Eier
Tomislav Vrecion
Jonáš Profota
Filip Burdun
Patrik Šilar
Ondřej Štěpánek
Vojtěch Kopčan
Šimon Daněk
Jakub Sitný
Tomáš Barták

Členové, kteří se na trénink v pátek 4. 12. nepřihlásili v průzkumu v systému, nemohou trénink absolvovat.

Děkujeme za pochopení.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace