Starší žáci (narozeni 2007-2008)

Starší žáci (narozeni 2007-2008)

Lokalita: Říčany
Škola: ZŠ Bezručova
Adresa: Bezručova 94/11
Říčany 25101
GPS: 49.997704,14.669367
Rozpis tréninků: Úterý 16:30 - 17:30
Čtvrtek 16:30 - 17:30
První trénink: 9.9.2021

Poslední trénink: Garance 60 hodin

přihlášení na tréninky

GARANTUJEME KOMPENZACE v případě uzavření tělocvičen.

Informace pro nové zájemce:

V tomto školním roce bude probíhat doplnění do této tréninkové skupiny. Hodina je určena, jak pro zkušené volejbalisty, tak i pro úplné začátečníky, kterým se trenéři individuálně věnují. Z důvodu zachování kvality tréninky je počet míst omezen. Kromě stávajících členů budou na trénink přijaté děti dříve přihlášené v našem informačním systému. První zkušební, seznamovací a informační hodina bude probíhat ve středu 9. 9. 2020 od 19:00 ve školní tělocvičně.
Doporučujeme se předem na kurz registrovat v našem informačním systému a vzít si již sportovní věci na trénink.

Jak a kdy se přihlásit na trénink: 

Kurz má omezenou kapacitu. Před prvním tréninkem proto, ve vlastním zájmu, přihlaste dítě na tréninky prostřednictvím našeho informačního systému. Poté můžete v klidu přijít na trénink a vše si vyzkoušet. Ač jsme přesvědčeni, že se tomu tak nestane, máte možnost se po první hodině odhlásit a to prostřednictvím emailu. 

Pro koho jsou kurzy určeny a jaký je koncept hodiny:

Tato hodina je primárně určena pro chlapce (ročníky 2007 - 2008), kteří hrají soutěže a reprezentují náš klub volejbalu. Trénink je však rozdělen na několik výkonnostních skupin, vč. začátečníků, kde se mohou učit hrát volejbal. Týmy spolu často mají možnost hrát, což zajišťuje každé hernímu skupině možnost rozvíjet se.

Sportovní centrum Říčany:

Hlavní tréninkové a soutěžní centrum VOLEJBALU SPIRIT je sportovní centrum v Říčanech. Je to místo kam jsou soustředěny závodní aktivity celého volejbalového oddílu. Zde se děti a mládež aktivně připravuje na soutěže volejbalu. Jsou zde soustředěny všechny závodní aktivity jednotlivých týmů a oddíl je určen pro děti a mládež, které se chtějí věnovat volejbalu aktivně, tzn. tréninky u jednotlivých týmů probíhají například více krát týdně a děti i mládež jsou aktivně připravovány na soutěže. I zde jsou však tréninkové skupiny pro začátečníky.

Jak bude první hodina vypadat, co s sebou apod.?

Před první hodinu doporučujeme přečíst si dokument Často kladené otázky, kde jsou odpovědi na většinu otázek.

Co si vzít na trénink:

Volejbal má výhodu v nenáročnosti sportovního vybavení. Děti na první trénink potřebují pouze:
Tričko, kraťasy.
Pevnou obuv s bílou podrážkou.
Nákolenky nejsou u mladších dětí nutné. U starších jsou však v průběhu roku velmi doporučené.
U dětí s dlouhými vlasy - gumičku do vlasů.
Dobrou náladu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace